wasze chomiczki
czyli wasze chomiki na chomikuj.pl
Widzę, że nie ma tematu: "rozmowy o forum". Dlatego musze trochę zaofftopować;p Mam parę pytań...odpowiedzi na nie może pomogą zrozumieć "dlaczego forum nie można rozruszać" .
Co właściwie robią na tym forum admini? I moderatorzy? Jeżeli w temacie o "naszych chomiczkach" (czyli jak rozumiem chomikowych spiżarniach) jest wszystko prawie oprócz tego?
Mamy tutaj powitanie, reklamę strony z konkursem, helpline dotyczący okropnie irytujących "radyjek" na profil, jakieś pozdrowienia, pytanie o cannona i tylko jeden (sic!) post zgodny z tematem.
Na forum potrzebny jest osobny temat na helpline, osobny na poznanie się itd. dzięki temu calość jest przejrzysta. Po kiego tyle tematów nie dotyczących samego portalu? Sam dział "Na wesoło" Powinien być w wolnych tematach.
Inna sprawa-administrator-to brzmi dumnie, prawda? Ale wiąże się to też z obowiązkami. Jeżeli na przykład rojące się od błędów posty kotka1972 już zostają w niewłaściwym temacie, to dlaczego nikt ich choć trochę nie poprawi? Takie to trudne?
A jeżeli użytkownik założył już temat o cannonie, dlaczego jego post zaśmieca temat o chomikowych spiżarniach?
Podsumowując-jezeli to forum ma być Spiżarnia Wiedzy dla użytkowników chomika, a nie Zagraconą Norą, to trzeba w to włożyć trochę serca. Jeżeli już coś robicie, zróbcie to porządnie. Na razie tylko straszy.
W każdym razie gratuluje pomysłu i trzymam kciuki.
pan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielony

Całkowicie się zgadzam wesoły Bez urazy ale na tym forum jest Brak jakiego kolwiek ładu i porządku wesoły Brak kategorii, jakiego kolwiek rozdzielenia wesołyKażdy zwraca uwagę na porządek bardzo szczęśliwy , a takie posty całkiem nie na temat powinny być usuwane, bo czytać się nie chcezdziwiony
Wiem coś o tym bo jestem administratorką swojego forum (nie chomikowego) które od przed wczoraj zakładam wesoły
Tak powinno wyglądać forum uporządkowane w odpowiednich kategoriach http://twisterek.iq24.pl/ - To moje stare forum które zrobiłam i nie używam od dawna wesoły Ale przykład dobrypan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM