wasze chomiczki
czyli wasze chomiki na chomikuj.pl
Widzę, że nie ma tematu: "rozmowy o forum". Dlatego musze trochę zaofftopować;p Mam parę pytań...odpowiedzi na nie może pomogą zrozumieć "dlaczego forum nie można rozruszać" .
Co właściwie robią na tym forum admini? I moderatorzy? Jeżeli w temacie o "naszych chomiczkach" (czyli jak rozumiem chomikowych spiżarniach) jest wszystko prawie oprócz tego?
Mamy tutaj powitanie, reklamę strony z konkursem, helpline dotyczący okropnie irytujących "radyjek" na profil, jakieś pozdrowienia, pytanie o cannona i tylko jeden (sic!) post zgodny z tematem.
Na forum potrzebny jest osobny temat na helpline, osobny na poznanie się itd. dzięki temu calość jest przejrzysta. Po kiego tyle tematów nie dotyczących samego portalu? Sam dział "Na wesoło" Powinien być w wolnych tematach.
Inna sprawa-administrator-to brzmi dumnie, prawda? Ale wiąże się to też z obowiązkami. Jeżeli na przykład rojące się od błędów posty kotka1972 już zostają w niewłaściwym temacie, to dlaczego nikt ich choć trochę nie poprawi? Takie to trudne?
A jeżeli użytkownik założył już temat o cannonie, dlaczego jego post zaśmieca temat o chomikowych spiżarniach?
Podsumowując-jezeli to forum ma być Spiżarnia Wiedzy dla użytkowników chomika, a nie Zagraconą Norą, to trzeba w to włożyć trochę serca. Jeżeli już coś robicie, zróbcie to porządnie. Na razie tylko straszy.
W każdym razie gratuluje pomysłu i trzymam kciuki.


  PRZEJDŹ NA FORUM